При виборі постільної білизни з бязі потрібно дивитися на два найголовніших показника:
- склад тканини
- щільність тканини
Про склад:
Сьогодні на ринку дуже великий вибір постільної білизни з бязі, тому інколи складно визначитися. Для того, щоб комплект прослужив вам не один рік, варто звернути увагу на склад тканини: краще всього 100% бавовна. У наші дні в тканину можуть додавати невеликий відсоток синтетики, якщо цей відсоток дійсно не великий, то спати на такій постільній білизні вам сподобається, білизна буде менше м'ятися, стане більш стійкою до зносу, а також буде довше тримати колір. Але якщо синтетики в складі дуже багато, вам буде не комфортно, на такій білизні можна потіти. Тому завжди читайте уважно склад тканини.
Про щільність:
Так само слід звернути увагу на щільність тканини. Цей показник відіграє істотну роль: сподобається білизна на дотик чи ні. Іноді, деякі покупці скаржилися, що мали невдалий досвід покупки постільної білизни з бязі, тому що бязь їм нагадала марлю. Так ось «марля», буде тільки в разі щільності нижче 115 г / м2.
Така постільна білизна вам довго не прослужить, вона буде дешевше, ніж комплекти з бязі з більш високою щільністю. Комплекти з низькою щільністю можна придбати хіба що для дачі, для ночівель гостей або для поїздок, тобто для рідкісного використання. Хоча, якщо ви часто приймаєте гостей, відпочиваєте на дачі і їздите в поїздки, то цей варіант вам так само не підійде.
Найчастіше на ринку можна зустріти бязь щільністю 125 г / м2. Така бязь порадує вас своїми експлуатаційними якостями, зносостійкістю, тактильними відчуттями і ціною. У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо Вашій увазі тільки якісні бязеві тканини з хорошою щільністю, які прослужать вам багато років радуючи своїми властивостями. Якщо Вам буде цікаво подивитися наш асортимент бязевих продукції, ви можете перейти за цим посиланням: ➽ Комплекти постільної білизни з бязі
- гіпоалергенність
- зносостійкість
- повітропроникність
- бязь витримує численні прання
- а так само не накопичує статичні розряди - гігроскопічна (тобто добре вбирає піт)
- легко прасується, якщо не пересушити постільну білизну - влітку на постільній білизні з бязі прохолодно, а взимку тепло
Бязь не вимагає особливого догляду, перші три прання будь-якої постільної білизни рекомендується робити при температурі не більше 30 ° C, наступні прання до 40 ° C. Так само не буде зайвим вивернути постільну білизну навиворіт, таким чином ви збережете яскравість кольору. Гладити бажано злегка вологим, або відпарювати праскою. Ось і всі невеликі хитрощі.