+380995108786 /  Індивідуальне пошиття дзвінки з 9.00 до 20.00 без вихідних! * Простирадло на гумці * Натуральні тканини 
Viber Telegram
 +380665444009

ЯК КУПИТИ ПОСТІЛЬНУ БІЛИЗНУ І ТЕКСТИЛЬ?

 

Оформити замовлення по телефону з 09.00 до 20.00 (7 днів на тиждень)


Ви можете зв'язатися з менеджером магазину по телефону:

tel:+380 66 544 4009


Оформити замовлення в електронному вигляді на сайті 24 години на добу

 

• додаєте товар до корзини (натискаєте кнопку "Купити")

• потім заходите в розділ "Корзина"

• заповнюєте форму замовлення (натиснувши кнопку "Оформити Замовлення"), відправляєте.

• c Вами зв'яжеться менеджер.

• На сайті Ви можете оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час, 24 години на добу.

 

ВАЖЛИВО! При покупці враховуйте:

 

1. Головне фото товару має ознайомлювальний характер: кольори / відтінки тканин в живу і розташування малюнка можуть відрізнятися від демонстраційного фото.

Передача кольору може спотворюватися на вашому пристрої. 

 

 

2. Напрямок малюнка в дитяче ліжечко може відрізнятися від демонстраційного фото (на демонстраційному фото ви бачите найчастіше полуторні комплекти). Малюнок в дитячих комплектах в ліжечко частіш за все розташований боком.

 

3. Розташування малюнка в ЄВРО розмірі, має схожі особливості як в дитячих комплектах, напрямок малюнка в євро розмірі також може розташовуватися боком.

 

4. Розташування малюнка на наволочці може відрізнятися від демонстраційного фото.

 

5. При пошитті постільної білизни враховується усадка тканини. При індивідуальному пошитті, ви можете отримати комплекти трохи більше за розміром, це робиться, щоб після усадки тканини, комплект був вам якраз за розміром. Залежно від типу тканини, припуски на усадку будуть відрізнятися за розміром, так як кожна тканина сідає по-своєму. Крій наволочок може бути +/- пару см від заявлених розмірів при замовленні. Це технологічна норма виробництва.

 

6. Допустимі граничні відхилення від вимірювань готової продукції, в тому числі і після припусків на усадку: для підковдр і простирадла більше, ніж для наволочок.

 

7. Комплектація комплекту постільної білизни іноді може відрізнятися від фото.

 

8. В Євро Максі розташування малюнка може бути інше, ніж на презентаційному фото, напрямок малюнка може змінюватися, щоб створити необхідні розміри підодіяльника.

 

 

Якщо для Вас дуже важливо отримати постільну білизну в точності як на фото, з'ясовуйте кожну деталь з менеджером будь ласка. Так як на фото ви бачите демонстраційний варіант виконання, але при пошитті однієї і тієї ж моделі постільної білизни, кожен раз крій малюнка може лягати трохи інакше. Це потрібно розуміти і враховувати. Також виробники на свій розсуд можуть замінити тканину компаньйон в комплекті, і напрямок малюнка, якщо по-іншому неможливо виконати виріб технічно. Тобто комплектація може трохи відрізнятися. Наволочки можуть бути виконані з тканини компаньйону, підодіяльник може бути з двох сторін однаковий.